DŮLEŽITÉ: Provoz TH kliniky za současné epidemiologické situace

Vážení klienti TH kliniky,

informujeme Vás, že přes všechna opatření související s epidemií funguje TH klinika v rámci možností normálně a jste-li objednáni, tak Vaše konzultace zůstává v platnosti, a terapeuti se na Vás těší v dobrém zdraví. Návštěva zdravotnického zařízení je Vaším nezadatelným právem, tedy pokud sami netrpíte zdravotními obtížemi.

Pokud byste se nicméně nechtěli či nemohli dostavit, informujte prosím recepci nejlépe mailem na objednani@thklinika.cz nebo SMS na tel. č. 773 048 214, abychom mohli termín nabídnout dalším klientům. Žádáme vás, abyste přišli na kliniku co nejpřesněji v termínu, na nějž jste objednáni. Důvodem je, aby se v čekárně neshromažďovalo zbytečně více lidí.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte ovšem, prosím, doma.

Přednostně využívejte pro komunikaci výše uvedený email nebo SMS zprávy; telefonní linka na recepci 222 363 555 může být v nynější situaci obtížně dostupná pro velký nárůst počtu volajících. Nicméně i tak se Vám na nepřijatý hovor určitě ozveme zpět.

Dle nařízení vlády se dne 26.2.2021 a omezení pohybu osob mimo okres svého bydliště, Vám samozřejmě poskytneme potvrzení o návštěvě našeho lékařského zařízení. Vhodnou variantou by bylo cestou do našeho zařízení čestné prohlášení a zde v ordinacích Vám rádi dáme potvrzení s razítkem naší kliniky, které bude dostatečným důkazem o nutnosti pohybu mimo Váš okres. Ovšem není problém vystavit potvrzení i pro cestu na TH kliniku, v tomto případě se ozvěte se žádostí na email - objednani@thklinika.cz a sdělte váš termín plánované návštěvy naší recepci a ta vám následně zašle potvrzení na email.

 
Vážení klienti naší kliniky, 
V této nelehké době jsme bohužel i my nuceni upravovat provoz recepce dle momentálních možností a tak se může stát, že se k nám nedovoláte v jinak obvyklých časech či nebude možné si vyzvednout recept v době, kdy jste na to byli zvyklí. Přijměte prosím tuto informaci s pokorou.
Děkujeme Vám za Vaši důvěru, snažíme se pro naše klienty udělat naprosté maximum. 
 

 

 

 Děkujeme. Tým TH kliniky