DŮLEŽITÉ: Provoz TH kliniky za současné epidemiologické situace

Vážení klienti TH kliniky,

informujeme Vás, že přes všechna opatření související s epidemií funguje TH klinika v rámci možností normálně a jste-li objednáni, tak Vaše konzultace zůstává v platnosti, a terapeuti se na Vás těší v dobrém zdraví. Návštěva zdravotnického zařízení je Vaším nezadatelným právem, tedy pokud sami netrpíte zdravotními obtížemi.

Pokud byste se nicméně nechtěli či nemohli dostavit, informujte prosím recepci nejlépe mailem na objednani@thklinika.cz nebo SMS na tel. č. 773 048 214, abychom mohli termín nabídnout dalším klientům. Žádáme vás, abyste přišli na kliniku co nejpřesněji v termínu, na nějž jste objednáni. Důvodem je, aby se v čekárně neshromažďovalo zbytečně více lidí.

Pokud se necítíte dobře, zůstaňte ovšem, prosím, doma.

Přednostně využívejte pro komunikaci výše uvedený email nebo SMS zprávy; telefonní linka na recepci 222 363 555 může být v nynější situaci obtížně dostupná pro velký nárůst počtu volajících. Nicméně i tak se Vám na nepřijatý hovor určitě ozveme zpět.

 

Vážení klienti naší kliniky, 
V této nelehké době jsme bohužel i my nuceni upravovat provoz recepce dle momentálních možností a tak se může stát, že se k nám nedovoláte v jinak obvyklých časech či nebude možné si vyzvednout recept v době, kdy jste na to byli zvyklí. Přijměte prosím tuto informaci s pokorou.
Děkujeme Vám za Vaši důvěru, snažíme se pro naše klienty udělat naprosté maximum. 
 

 

 

 Děkujeme. Tým TH kliniky